V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Aktuality

03.07.2018

Vítězství hasičů z Krhové

Dne 16. 6. 2018 proběhlo v Horní Lidči okresní kolo požárního sportu družstev SDH. Do závodu se probojovalo ze vsetínského okresu 7 družstev mužů, 7 družstev žen a 6 družstev mužů nad 35 let. V kategorii žen se na prvním místě umístily ženy z Komárovic, v kategorii mužů zvítězila Oznice, druhá byla Juřinka a třetí Hovězí. Všichni postoupili do krajského kola, které se bude konat 28. 7. 2018 ve Valašském Meziříčí. O velké překvapení v kategorii muži nad 35 let se postarali hasiči z Krhové, kterým se podařilo po kvalitně zvládnutém útoku s časy - levý proud 28,31s a pravý proud 28,38s, zvítězit. Druhou příčku obsadilo Lidečko s časem 30,88s a třetí Němetice s časem 31,15s. Na historicky nejlepším úspěchu krhovských hasičů se podílelo družstvo ve složení: Orlita R., Žlebek K., Frieb P., Malík D., Sekyra D., Kašík D., Orlita J. Náhradníci: Indrák Z., Novák T. Vedoucí týmu Karásek A. Velké poděkování patří nejen jim, ale také obci Krhová za pořízení nové techniky. Velitel SDH Krhová Dalibor Sekyra

Detail Obec informuje

03.07.2018

Pozvánka na Jiskra Krhová Cup 2018

Zveme všechny příznivce fotbalu na tradiční fotbalový turnaj Jiskra Krhová Cup. kdy: v sobotu 7.7.2018 kde: fotbalové hřiště Krhová Výkop bude v 8.30 Občerstvení zajištěno po celou dobu turnaje. Těšíme se na Vás. Fotbalisté TJ Jiskra Krhová

02.07.2018

Výsledky hlasování ankety Nápady pro Krhovou

Vážení občané, na základě hlasování od 1.6.2018 - 30.6.2018 v anketě "Nápady pro Krhovou" jste zvolili vítěze s celkovým počtem hlasů 39% a to: Nápad č. 6 - Litinové pítko u kapličky Dále se umístily tyto nápady v pořadí: 2. místo – nápad č. 2 Herna pro děti od 0-4 let 3. místo – nápad č. 4 Posilovací stroje pro seniory 3. místo – nápad č. 1 Zkulturnění místa na tříděný odpad 4. místo – nápad č. 5 Uvítací tabule Obce Krhová 5. místo – nápad č. 3 On-line počasí v Krhové