Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

Aktuality

18.05.2018

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny - HRÁDKY a p.č. 1939

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Valašské Meziříčí/Krhová, které se bude konat: Dne Od Do 25.05.2018 7:00 19:00 Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html a to 20 dnů před uvedeným termínem. Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě. ČEZ Distribuce, a. s.

Detail Obec informuje

18.05.2018

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Valašské Meziříčí/Krhová, které se bude konat: Dne Od Do 04.06.2018 7:45 19:30 Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html a to 20 dnů před uvedeným termínem. Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě. ČEZ Distribuce, a. s.

Detail Obec informuje

17.05.2018

Velké vítězství Krhovských hasičů

Velké vítězství Krhovských hasičů V sobotu 12. května se na sportovišti v místní části Hrachovec konala soutěž v požárním sportu obvodu Valašské Meziříčí a Lešná. Soutěžilo se ve dvou disciplínách a to v běhu na 100 m s překážkami a v požárním útoku. Celkem se soutěže zúčastnilo 6 družstev mužů, 1 družstvo žen, a 7 družstev mužů nad 35 let. Naši borci soutěžili v mužích nad 35 let a to ve složení: Orlita R., Žlebek , Frib, Sekyra, Malík, Kašík, Novák. Při krásném slunečném počasí se nám závody povedly na jedničku. S časem 26.26 sec. jsme se umístili na prvním místě, druhá byla Lhota u Choryně s časem 27.81 sec. a třetí skončila Juřinka s časem 28.00 sec. S celkových třinácti družstev jsme měli čtvrtý nejlepší útok. Vítězstvím jsme si zajistili postup do Okresního kola v požárním sportu, který se bude konat 16. 6. v Horní Lidči. Budeme zde zastupovat náš obvod Valašské Meziříčí. Výsledky muži: 1.Juřinka, 2. Lešna, 3. Velká Lhota Za naším úspěchem stojí pořízení nové mašiny (krhovské Máni). Za to patří velké poděkování zastupitelům obce, ale i pravidelné pondělní tréninky na místním fotbalovém hřišti. V soutěži to bylo hodně znát. Po skončení soutěže jsme se přesunuli na Obecní veselici, kde naši bratři zajišťovali pro děti stříkání ze džberovek a střelbu ze vzduchovek. Naše vítězné družstvo předvedlo i s pořadovkou požární útok. Chtěli bychom moc poděkovat všem fandícím za podporu. Velitel SDH Sekyra

Detail Obec informuje

14.05.2018

Závody agility

V neděli 20.5.2018 se budou konat na fotbalovém hřišti závody pejsků (agility). Všichni jste srdečně zváni.

Detail Obec informuje

14.05.2018

Spuštění nových web stránek obce Krhová

Vážení občané, spustili jsme nové webové stránky obce Krhová. Doufáme, že se Vám budou líbit. Stránky jsou stále ve fázi doplňování informací. Omluvte prosím některé nedostatky, které postupně napravujeme. http://www.krhova.cz/

Detail Obec informuje