Obsah

Velké vítězství Krhovských hasičů

Typ: ostatní
společná 2 Velké vítězství Krhovských hasičů

V sobotu 12. května se na sportovišti v místní části Hrachovec konala soutěž v požárním sportu obvodu Valašské Meziříčí a Lešná. Soutěžilo se ve dvou disciplínách a to v běhu na 100 m s překážkami a v požárním útoku. Celkem se soutěže zúčastnilo 6 družstev mužů, 1 družstvo žen, a 7 družstev mužů nad 35 let.
Naši borci soutěžili v mužích nad 35 let a to ve složení: Orlita R., Žlebek , Frib, Sekyra, Malík, Kašík, Novák. Při krásném slunečném počasí se nám závody povedly na jedničku. S časem 26.26 sec. jsme se umístili na prvním místě, druhá byla Lhota u Choryně s časem 27.81 sec. a třetí skončila Juřinka s časem 28.00 sec. S celkových třinácti družstev jsme měli čtvrtý nejlepší útok. Vítězstvím jsme si zajistili postup do Okresního kola v požárním sportu, který se bude konat 16. 6. v Horní Lidči. Budeme zde zastupovat náš obvod Valašské Meziříčí.
Výsledky muži: 1.Juřinka, 2. Lešna, 3. Velká Lhota
Za naším úspěchem stojí pořízení nové mašiny (krhovské Máni). Za to patří velké poděkování zastupitelům obce, ale i pravidelné pondělní tréninky na místním fotbalovém hřišti. V soutěži to bylo hodně znát.
Po skončení soutěže jsme se přesunuli na Obecní veselici, kde naši bratři zajišťovali pro děti stříkání ze džberovek a střelbu ze vzduchovek. Naše vítězné družstvo předvedlo i s pořadovkou požární útok.
Chtěli bychom moc poděkovat všem fandícím za podporu.