Navigace

Obsah

Aktuálně

23.05.2018 - 15.06.2018

Návrh závěrečného účtu obce Krhová za rok 2017

Detail Úřední deska

18.05.2018

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny - HRÁDKY a p.č. 1939

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Valašské Meziříčí/Krhová, které se bude konat: Dne Od Do 25.05.2018 7:00 19:00 Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html a to 20 dnů před uvedeným termínem. Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě. ČEZ Distribuce, a. s.

Detail Obec informuje

18.05.2018

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Valašské Meziříčí/Krhová, které se bude konat: Dne Od Do 04.06.2018 7:45 19:30 Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu https://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html a to 20 dnů před uvedeným termínem. Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací. Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě. ČEZ Distribuce, a. s.

Detail Obec informuje

17.05.2018

Velké vítězství Krhovských hasičů

Velké vítězství Krhovských hasičů V sobotu 12. května se na sportovišti v místní části Hrachovec konala soutěž v požárním sportu obvodu Valašské Meziříčí a Lešná. Soutěžilo se ve dvou disciplínách a to v běhu na 100 m s překážkami a v požárním útoku. Celkem se soutěže zúčastnilo 6 družstev mužů, 1 družstvo žen, a 7 družstev mužů nad 35 let. Naši borci soutěžili v mužích nad 35 let a to ve složení: Orlita R., Žlebek , Frib, Sekyra, Malík, Kašík, Novák. Při krásném slunečném počasí se nám závody povedly na jedničku. S časem 26.26 sec. jsme se umístili na prvním místě, druhá byla Lhota u Choryně s časem 27.81 sec. a třetí skončila Juřinka s časem 28.00 sec. S celkových třinácti družstev jsme měli čtvrtý nejlepší útok. Vítězstvím jsme si zajistili postup do Okresního kola v požárním sportu, který se bude konat 16. 6. v Horní Lidči. Budeme zde zastupovat náš obvod Valašské Meziříčí. Výsledky muži: 1.Juřinka, 2. Lešna, 3. Velká Lhota Za naším úspěchem stojí pořízení nové mašiny (krhovské Máni). Za to patří velké poděkování zastupitelům obce, ale i pravidelné pondělní tréninky na místním fotbalovém hřišti. V soutěži to bylo hodně znát. Po skončení soutěže jsme se přesunuli na Obecní veselici, kde naši bratři zajišťovali pro děti stříkání ze džberovek a střelbu ze vzduchovek. Naše vítězné družstvo předvedlo i s pořadovkou požární útok. Chtěli bychom moc poděkovat všem fandícím za podporu. Velitel SDH Sekyra

Detail Obec informuje