Navigace

Obsah

V Krhové proběhla první soutěž v požárním sportu

Typ: ostatní
V Krhové proběhla první soutěž v požárním sportu Dne 1.8. 2020 jsme pořádali historicky první soutěž v požárním sportu. Soutěž měla být původně součástí Valašské hasičské ligy, ale kvůli covidovým opatřením se v letošním roce liga zrušila. I přes tento nepříjemný fakt účast přesáhla naše očekávání

Dne 1.8. 2020 jsme pořádali historicky první soutěž v požárním sportu. Soutěž měla být původně součástí Valašské hasičské ligy, ale kvůli covidovým opatřením se v letošním roce liga zrušila. I přes tento nepříjemný fakt účast přesáhla naše očekávání. V nádherném počasí prvního srpnového dne se soutěže zúčastnilo 37 družstev ze vsetínského, zlínského, přerovského a olomouckého okresu. Za nádherné divácké kulisy byly dosaženy krásné časy. V kategorii žen se na třetím místě umístilo družstvo žen z Velkých Karlovic, na druhem místě se umístilo družstvo z Roštění  a vítězství si odvezlo družstvo z Loučky. V kategorii mužů 35+ bylo pořadí třetí místo družstvo Vidče, druhé místo družstvo Velkých Karlovic, první místo družstvo Vlčovic. V kategorii mužů obsadilo třetí místo družstvo Prchalov A, druhé místo Prchalov B a první místo tým Hrabůvky. Náš tým se v naší kategorii Muži 35+ po chybě bohužel neumístil, ale v kategorii mužů jsme obsadili krásné 6. místo v konkurenci 20. družstev. Naše poděkování patří všem sponzorům, starostce obce Ing. Kateřině Halaštové, fotbalistům TJ Jiskra Krhová za propůjčení areálu fotbalového hřiště a zázemí, členkám Českého svazu Červeného kříže Krhová za zdravotní dozor, moderátoru odpoledne Danu Dobešovi za super komentář, SDH Lešná za půjčenou časomíru, terče a cisterny na doplňování vody v kádi, DJ panu Smilkovi za ozvučení, hudbu celého odpoledne a večera, všem našim členům, kteří odvedli kus poctivé práce a patří jim právem obrovské poděkování. V neposlední řadě občanům obce Krhová za hojnou účast a krásnou kulisu, kterou vytvořili. Už teď vyhlížíme příští ročník, který bude, jak doufáme, nejméně tak vydařený jako ten letošní, prémiový.