Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

Aktuality

22.10.2019

Keramická dílna v ZŠ

Ve sklepě ZŠ Krhová vznikla keramická dílna, kterou navštěvují v rámci zájmového kroužku žáci ZŠ Krhová. Máte-li zájem o rukodělnou činnost s přírodním materiálem, jste srdečně zváni na "keramickou tvůrčí dílnu pro veřejnost" ve středu 6.11.2019 od 16:00 a středu 27.11.2019 od 16:00 v budově základní školy Krhová.

Detail Obec informuje

22.10.2019

Sv. Josef s Ježíškem na Krhovské kapli

Do niky v průčelí Krhovské kapličky se vrátil sv. Josef s Ježíškem. Socha bude při příležitosti hodové mše 27. října, vysvěcena.

Detail Obec informuje

21.10.2019

Konec MESOH roku 2019 a kontrola ekobodů

Vážení občané, rádi bychom vás upozornili, že na základě ukončení MESOH roku, je v odpadových účtech na www.mojeodpadky.cz nahraná konečná hodnota získaných EKO bodů. Prosíme o kontrolu přidělených EKO bodů a svezených odpadů, aby se předešlo případným nedorozuměním při platbě poplatku za odpady. Reklamace budou probíhat do konce LISTOPADU 2019. Více informací v příloze níže.

Detail Obec informuje

14.10.2019

Anketa „Hřiště pro všechny v Krhové“

Připravujeme zpracování žádosti o dotaci na dětské hřiště, které bychom rádi zbudovali u obchodu Hruška. Základ hřiště máme zpracovaný. Jedná se o domeček se skluzavkou a prolézačky, vodní prvek s pumpou ze stávající studny. Anketa pro výběr varianty je doplnění návrhu a dopracování pro finální podobu hřiště. Zapojte se a vytvořte s námi hřiště pro všechny. Hlasujte v anketě a vyberte jednu ze čtyř navržených variant.

Detail Obec informuje

14.10.2019

Sběr jedlých olejů, tuků a nápojových kartonů

Jedlé tuky, oleje a nápojové kartony je v současné době možné odevzdat ve dvoře areálu Gybas na ulici Hlavní.

Detail Obec informuje